O DOMĚ

“Dům v Centru” je dům mnoha významů. V přízemí domu, kde je zachována stará identita, je obchod s látkami a drobným dárkovým zbožím. Při průchodu obchodem do prvního a druhého patra jsou pro Vás připraveny tři apartmány. Každý z nich se liší svým typem. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Káva a čaj k dispozici. Pro naše hosty je v zadní části domu k dispozici posezení. Toto místo je atriem, kde uprostřed denního shonu je možnost klidného odpočinutí.

Dům v centru je skutečně centrum města. Bydlení je nad vším tím hlukem a přesto je tiché...Výhledy z okna umožňují zažít atmosféru našeho města. Přímo zde můžeme pocítit spojení tří chráněných krajinných oblastí a býti alespoň na chvíli jejich součástí.

Apartmány

Podkrovní byt je zanechán v původním stylu. Nachází v druhém patře. Krásné staleté trámy a původní podlaha dávají tomuto prostoru nádech doby před mnoha a mnoha lety. Výhled na centrum města a čedičovou vyhlídku jménem “Jehla“ dokresluje unikátní pohled na Českou Kamenici.

Pro 4 osoby.

Druhé patro.

Cena od 650,-Kč/osoba

Obsazenost

Tokeet Calendar

Rezervace

Zenový byt je také ve druhém patře. Tento prostor je stylizován do energií dalekého východu. Design v tomto bytě je pečlivě vybrán. Spaní na japonských futonech Vám připraví nádherný zážitek. Atmosféru doplňuje obraz Geishy a japonské znaky různých významů. 素敵なご滞在.

Pro 5 osob.

Druhé patro.

Cena od 650,-Kč/osoba.

Obsazenost

Tokeet Calendar

Rezervace

Apartment Prostor je doslova prostorem, kde se snoubí staré s novým. Zachované klenuté cihlové klenby, pískovcová zeď, sklo a beton. Vysoké stropy v místnostech vytváří dojem velkého prostoru.

Pro 4 osoby.

První patro.

Cena od 650,-Kč/osoba

Obsazenost

Tokeet Calendar

Rezervace

MAPA

Náměstí míru 69, Česká Kamenice, 407 21

KONTAKT

Eva Mervínská
+420 602 872 846
hello@dumvcentru.cz